Интерактивная доска
Производители
Категории
На странице:
Сортировать по:
GAOKE GK-880H/82S-Z
Интерактивная доска Gaoke GK-880H/82S-Z Интерактивная доска имеет диагональ рабочей поверхности 78" и поддерживает многопользовательский режим - 10 одновременных касаний и 5 касаний мультитач по всей активной поверхности. Вы можете писать, рисовать и передвигать объекты, используя при этом жесты пальцев рук - мультитач.  Встроенные по периметру доски инфракрасные датчики обеспечивают высокую точность распознавания касания по всей рабочей поверхности. При применении этой технологии существенно повышаются быстродействие и точность пози..
20520 грн.
INTBOARD UT-TBI80
В інтерактивній дошці INTBOARD UT-TBI80 використовується інфрачервона технологія (IR), завдяки чому з нею комфортно може працювати одночасно кілька користувачів. Вони мають можливість не заважаючи один одному виконувати всі існуючі операції, серед яких зменшення, збільшення, переміщення об'єктів і так далі. Інтерактивна дошка підтримує до 10 одночасних дотиків. Управління здійснюється пальцем руки, маркером або будь-яким іншим непрозорим предметом, що дозволяє використовувати її в навчальних закладах для дітей з обмеженими можливостями. ..
22490 грн.
INTBOARD UT-TBI82
Інтерактивна дошка INTBOARD UT-TBI82 - це нова модель компанії, яка відрізняється наявністю додаткових функцій. Сучасна інтерактивна дошка в якій використовується інфрачервона технологія (IR), завдяки чому з нею комфортно може працювати одночасно кілька користувачів. Вони мають можливість не заважаючи один одному виконувати всі існуючі операції, серед яких зменшення, збільшення, переміщення об'єктів і так далі. Інтерактивна дошка підтримує до 10 одночасних дотиків. Управління здійснюється пальцем руки, маркером або будь-яким іншим непроз..
26890 грн.
INTBOARD UT-TBI82I-ST
Інфрачервона технологія (IR), яка застосовується в роботі інтерактивних дошок, дає можливість комфортно працювати одночасно чотирьом користувачам. Також всі користувачі мають можливість не заважаючи один одному виконувати всі існуючі операції, серед яких зменшення, збільшення, переміщення об'єктів і так далі. Plug & Play - технологія, на основі якої працює пристрій. Дослівно вона переводиться як «включай і працюй». На практиці це означає, що використовувати дошку можна відразу після підключення до проектора та комп'ютера. ..
24970 грн.
INTBOARD UT-TBI92I-ST
Інфрачервона технологія (IR), яка застосовується в роботі інтерактивних дошок, дає можливість комфортно працювати одночасно чотирьом користувачам. Також користувачі мають можливість не заважаючи один одному виконувати всі існуючі операції, серед яких зменшення, збільшення, переміщення об'єктів і так далі. Plug & Play - технологія, на основі якої працює пристрій. Дослівно вона переводиться як «включай і працюй». На практиці це означає, що використовувати дошку можна відразу після підключення до проектора та комп'ютера. ..
32890 грн.

© Интернет-магазин First-Line — официальный дилер Hi-Fi & Hi-End аудио и видео систем