Категорії
Audiolab 6000 A

Audiolab 6000 A


Виробник: Audiolab
Модель: 6000 A
Наявність: У наявності

Замовити в один клік
41400 грн.

Компанія Audiolab представляє інтегрований підсилювач 6000A з ЦАП на основі чіпа ESS ES9018, Bluetooth, фоновходом і підсилювачем для навушників. На борту підсилювача є чотири цифрові входи - по парі оптичних і коаксіальних, здатних сприймати сигнал як до 24 біт/192 кГц. Передбачено три цифрові фільтри: швидкого спаду, повільного спаду та мінімально-фазовий. Посилення спроектовано у класі AB, девайс видає по 50 Вт на канал на 8 Ом. Живлення забезпечує тороїдальний трансформатор на 200 ВА з конденсаторами сумарною ємністю 60 000 пФ. У схемотехніці чимало уваги приділили екрануванню секції підсилювача, захищаючи її від наведень. У підсилювачі для навушників зворотний зв'язок працює струмом. Схема ММ-фонокоректора виконана на польових транзисторах.

Підсилювач Audiolab 6000А має три режими роботи: основний, де функціонують і підсилювач, і підсилювач потужності, режим підсилювача потужності Pre-Power для підключення, наприклад, до системи домашнього кінотеатру і режим Pre, в якому пристрій працює тільки як підсилювач.

Підсилювач Audiolab 6000А від порталу HI-FI.RU
Новий інтегральний підсилювач від британської фірми Audiolab дуже схожий на старшу модель 8300А - той же набір поворотних регуляторів на передній панелі, овальний OLED-дисплей. Однак він має набагато багатше функціональне обладнання. Крім стандартних аналогових лінійних входів, тут є вбудований ММ-фонокоректор, побудований на JFET-транзисторах. Набір цифрових входів включає оптичний і коаксіальний, тут є бездротовий модуль Bluetooth з підтримкою кодека aptX. Всі цифрові фізичні входи підтримують потік РСМ з параметрами до 24 біт/192 кГц. На передній панелі виявляється і вихід із окремого підсилювача для навушників.

Багато зусиль доклали конструктори Audiolab до того, щоб цифрові схеми підсилювача Audiolab 6000А забезпечили рівень якості звуку не гірше, ніж високоякісний автономний ЦАП. Як завжди, Audiolab використовувала референсну мікросхему ЦАП ES9018 Sabre32 з 32-розрядною архітектурою для цифро-аналогового перетворення із застосуванням технології HyperStream ЕСС, а також фірмовий пригнічувач джиттера в часовій області - Time Domain Jitter Eliminator - щоб забезпечити ультра-низький рівень шумів та широкий динамічний діапазон.

Жодна інша компанія не знає більше, ніж Audiolab, як із максимальним ефектом використовувати всю цю технічно чудову, але складну технологію ЦАП. Якщо схема, яка оточує ES9018, не має достатньої високої якості, звучання в результаті може здатися трохи холодним і навіть жорстким; Однак якщо поставитися до цієї мікросхеми правильно, то рівень виразності музики, яку цей чіп витягує з цифрового сигналу, може стати надзвичайно цікавим. Оригінальний Audiolab M-DAC, який заслужив загальне визнання, був одним з перших домашніх аудіо компонентів, які використовували чіп ES9018 ще в 2011 році, і відтоді компанія невпинно відточує свою реалізацію цифроаналогового перетворення.

Каскад посилення потужності Audiolab 6000А працює в класі AB і видає 50 Вт на канал на 8 Ом, з максимальними струмами до 9 A навіть у найважчі навантаження. Вихідний каскад, реалізований на дискретних елементах, використовує топологію CFB (Complementary Feedback - комплементарний зворотний зв'язок), що забезпечує чудову лінійність і температурну стабільність, при цьому струм холостого ходу залишається незалежним від температури вихідних транзисторів. Великий тороїдальний трансформатор на 200 ВА, з накопичувальними конденсаторами ємністю 4x15000 мкФ (60000 мкФ у сумі), допомагає підсилювачу чітко контролювати колонки, забезпечуючи чудовий динамічний діапазон.

Секція підсилювача реалізована конструкторами максимально просто, щоб зберегти чистоту аудіо сигналів, при цьому з лінійних входів вони надходять на аналоговий прецизійний регулятор гучності. Він охоплює діапазон від -80 дБ до +8 дБ із кроком 2 дБ або 1 дБ (крок зростає зі збільшенням гучності). Багато зусиль було вкладено в оптимізацію фізичного трасування з'єднань всередині Audiolab 6000А, щоб захистити чутливу секцію підсилювача від шумів. Все це, плюс використання незалежних малошумних блоків живлення для критично важливих каскадів, допомагає реалізувати таку високу якість звуку, яка дозволяє цій моделі змагатися зі значно дорожчими аналоговими підсилювачами, навіть не зважаючи на вражаючі цифрові здібності Audiolab 6000А.

Визнаючи відродження вінілу, Audiolab включив до складу 6000A високоякісний фонокоректор для картриджів типу ММ – з низьким рівнем шуму, на основі JFET транзисторів та з точною реалізацією кривої RIAA-корекції. Крім того, все більше людей сьогодні використовують навушники для прослуховування музики, тому Audiolab створив спеціальний підсилювач для навушників зі схемою зворотного зв'язку по струму. Широка смуга пропускання та висока швидкість наростання напруги забезпечують динамічне, детальне та захоплююче відтворення для всіляких типів навушників – ще один плюс для цього багато оснащеного інтегрованого підсилювача.

Характеристики Audiolab 6000А

  • Вихідний опір – 120 Ом
  • Вихідна потужність – 2 х 50 Вт на 8 Ом
  • АЧХ – 20 – 20 000 Гц | КНІ – 0,0004%
  • Співвідношення "сигнал - шум" - 110 дБ
  • Входи – аналогові RCA (5), цифровий оптичний (2), цифровий коаксіальний (2)
  • Виходи – аналоговий RCA (попередній підсилювач)
  • Габарити, мм – 445 x 65 x 300
  • Маса, кг – 7,8.

Залишити відгук

Ваше Ім'я:


Ваш відгук:
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано            Добре


Введіть код, вказаний на зображенні:




© Інтернет-магазин First-Line - офіційний дилер Hi-Fi & Hi-End аудіо та відео систем