Він зберіг все найкраще від оригінальних R5 та R5 Sabre і додав кілька довгоочікуваних оновлень, щоб зробити R5 II відмінним цифровим аудіоплеєром середнього рівня.
Плеєр може похвалитися справжнім звуком класу Hi-Res. Для цього інженери реалізували вбудований підсилювач класу А з вихідним каскадом на дискретних компонентах.
В якості ЦАП використовується пара чіпів ES9219C за підтримки двох фемтосекундних генераторів, що задають.
Обв'язка виконана в кращих аудіофільських традиціях з використанням високоякісних компонентів. Крім того, плеєри компанії традиційно хороші в плані програмного забезпечення. І HiBy R5 II не став винятком. Він пропонує Andriod як операційну систему, більше того, це відкрита система. Тож доступні всі її можливості. Включно зі стрімінговими сервісами, двостороннім Bluetooth, швидкою зарядкою тощо.
Крім того, тут реалізували всі 3 найбільш поширені виходи для навушників – баланс 2.5 та 4.4 та небалансний 3.5 мм.
Вбудований підсилювач має 4 незалежні каскади з двотактним посиленням, що реалізують повністю балансну схему. 8 парних біполярних транзисторів дозволяють забезпечити низький рівень шуму разом із високою потужністю на виході. Причому це стосується не лише напруги, а й струму. І все це з високою якістю звуку. Наприклад, THD+N складає 0.0006%, а співвідношення сигнал/шум -; 130 дБ.
Важливо при цьому, що для економії режим роботи в класі A можна вимкнути в меню.
Важливо відзначити, що для підключення навушників передбачено 3 виходи – пара балансних 4.4 та 2.5 мм, а також небалансна 3.5 мм. До того ж всі вони можуть бути лінійними, що ще більше розширює сценарії використання плеєра.
В якості ЦАПу використовує пару ES91219C від ESS. Вони, у свою чергу, доповнені парою фемтосекундних генераторів, що задають, що працюють на частотах 45.158 і 49.152 МГц. А оптимізує їх роботу програмована матриця FPGA.
Чипи ЦАП підтримують формати високої роздільної здатності – DSD256 та PCM 32біт/768 кГц, а також 16x MQA. Тому в розпорядженні користувача найширша фонотека, від офлайн записів до будь-яких стрімінгових сервісів. В обв'язці ЦАП і звукового ланцюга використовуються спеціально відібрані якісні компоненти. Зокрема, це 163 високоточних резисторів, 19 танталових конденсаторів POSCAP від Panasonic, а також 4 електролітичні конденсатори ELNA. Така увага до деталей забезпечує низький рівень шуму в сигнальному ланцюзі та високу якість звуку.
Ще один сильний бік плеєра – автономність. Він має батарею на 4500 мАг. При звичайному використанні з підсилювачем, який працює у класі А, він здатний відтворювати музику до 10 годин. Економний режим здатний підвищити автономність до феноменальних 35 годин.
В той же час підтримується швидка зарядка QC3.0. Завдяки цьому повне заряджання плеєра займає близько 2 годин.
За бездротове підключення відповідає двонаправлений Bluetooth 4.2. Більше того, в активі підтримка широкого спектру кодеків, включаючи UAT, LDAC, aptX, aptX HD, AAC та SBC.
Слід зазначити, що UAT є найбільш якісним з існуючих на даний момент бездротових кодеків і дозволяє підтримувати частоту дискретизації до 192 кГц і має пропускну здатність до 1.2 Мбіт/с.
Двохдіапазонний Wi-Fi працює на частотах 2,4 ГГц та 5 ГГц, що гарантує стабільне підключення до онлайн-бібліотеки. Передача музики DLNA підтримується.