iBasso AMP8 mk2 став несподіваним оновленням одного з найуспішніших, якщо не найуспішнішого підсилювального модуля компанії iBasso. Він стане чудовим доповненням до недавнього компактного хіту DX240. Модуль увібрав у себе досвід створення колишніх модулів. І дозволяє трохи змінити звучання улюбленого програвача.
Увага!
Перед використанням модуля необхідно оновити прошивку плеєра для коректної роботи.
Особливості
iBasso AMP8 mk2, на відміну від попередника, має два виходи для навушників – небалансний 3.5 мм та балансний 4.4 мм. Крім того, він, як і сам плеєр, випускається з тильною панеллю у двох кольорах – чорному та зеленому.
Перш за все, модуль пропонує високу потужність виходу та розмах напруги в ±8 В. Це дозволяє помітно покращити динаміку, розширити динамічний діапазон та детальність. Порівняно з минулою ревізією також трохи зменшилася вихідна потужність, що дозволило досягти кращої роботи з чутливими навушниками, знизивши рівень шуму. Також це сприятливо позначилося на чорному фоні. Що ж до характеристик, то, наприклад, THD+N тепер становить -114 дБ, а динамічний діапазон 125 дБ.
Тугіші моделі, у свою чергу, залишилися плеєру так само під силу.
При цьому, як і раніше, в основі підсилювача є дискретні компоненти, підібрані вручну. Серед них варто відзначити, наприклад, низькошумні транзистори та плівкові конденсатори ERO. Транзистори у вихідному каскаді буфера мають номінальний струм 2000 мАг, що дозволяє добре справлятися з розкриттям навушників, що вимагають досить високої віддачі струму. Із цим непогано справляються й операційні підсилювачі, але їх недолік — вони не є універсальними. А вихідний імпеданс позначається на роботі із внутрішньоканальними моделями. Але використання дискретних компонентів, незважаючи на свою складність, не має цих проблем. А досягнутий таки чином нульовий вихідний імпеданс дозволяє модулю добре працювати з чутливими багатодрайверними моделями.
На виході використовуються оригінальні коннектори виробництва відомої компанії Pentaconn. Вони відрізняються високою якістю та використовують ширші контактні майданчики. Вони дозволяють досягти стабільнішого контакту з меншим опором і кращою передачею струму.