Topping A90 Discrete – це нова версія успішного підсилювача А90, що встиг заслужити визнання аудіофілів по всьому світу.
Тож тепер його ідеї отримали закономірний розвиток. Схема підсилювача побудована на дискретних компонентах. Зокрема, на схемі NFCA. Це дозолило досягти достатньої потужності для роботи з переважною більшістю навушників. Крім того, звичайно, звук також став ще якіснішим, зберігаючи фірмову детальність, точність та прозорість.
Особливості
Topping A90 Discrete
Перш за все, звичайно, варто звернути увагу на дискретні компоненти, що дозволили отримати ще більш якісний звук. Про це свідчать і характеристики. Наприклад, динамічний діапазон досягає 145 дБ, а значення THD+N менше 0.000055%.
Але і це ще не все. Потужність виходу на навушники становить феноменальних 9800 мВт @ 32 Ом. Це 9.8 Ват на канал! До того ж, для підключення навушників передбачено три виходи – небалансний 6.3 мм та балансні 4.4 та XLR.
При цьому пристрій також має вбудований попередній підсилювач, тож може використовуватись і з активною акустикою.
Дискретний підсилювач NFCA
Topping A90 Discrete використовує каскад композитного підсилювача зі зворотним зв’язком (NFCA), що побудований на дискретних компонентах.
Кожен із чотирьох інтегрованих дискретних модулів NFCA використовує 39 транзисторів у балансній конфігурації.
Крім того, оптимізована гібридна архітектура зворотного зв’язку напруга/струм і технологія зворотного зв’язку з ультрависоким посиленням (UHGF) забезпечують чудову продуктивність постійного та змінного струму. Використання точно підібраних резисторів з низьким рівнем шуму дозволило досягти високої потужності, зберігаючи при цьому низький рівень спотворень та фонового шуму. Тож підсилювач можна використовувати не лише з тугими повнорозмірними моделями, що вимогливі до підсилення, але й чутливими IEM.
Для критичних повнорозмірів, в свою чергу, теж проблем не виникне. Адже схема, що використовується, дозволяє досягти на виході не лише високої напруги, але й струму.
Два рівні підсилення
Оскільки Topping A90 Discrete має високу потужність, в ньому передбачено два рівні підсилення. Низький добре підійде для IEM різної чутливості. Середньоквадратичне значення шуму становить всього 0.2 мкВ.
Водночас високе підсилення добре підходить для більш вимогливих повнорозмірних моделей – як динамічних, так і планарних.
Усунення перешкод
Ще одна опція підсилювача – можливість усунення так званих перешкод контуру заземлення. Різноманітні спотворення можуть виникати коли декілька пристроїв використовуються разом в мережі (тобто, завжди). Перемикач GND/LIFT на задній панелі дозволяє вирішити цю проблему. Зазвичай, коли перешкод немає, перемикач слід встановити в положення GND. Коли вони присутні, потрібно увімкнути режим LIFT.
Вбудований попередній підсилювач
Topping A90 Discrete має не лише підсилювач для навушників, але і секцію попереднього підсилювача. Остання дає таку саму продуктивність і якість звуку.
Для підключення підсилювача потужності або акустики на задній панелі передбачені небалансний вихід (20 Ом) та балансний (40 Ом).
До того ж, два режими можна використовувати одночасно, керуючи ними за допомогою пульта дистанційного керування.
Триггерний інтерфейс
Пристрій також має ще одну цікаву функцію. А саме – порт Triger 12 В. Він призначений для синхронізації кількох пристроїв разом щоб вони вмикались та вимикались одночасно. Тож порт може бути як входом, так і виходом. Тобто, можливе активне керування (вихід) так і пасивне (вхід). Це спрощує керування пристроями Topping та робить їх використання більш зручним.
Регулювання гучності
Ще одна слабка ланка для багатьох підсилювачів – регулювання гучності. Змінні резистори часто мають розбаланс, псуються, тощо. Тож Topping A90 Discrete використовує для цього перевірену схему, що складається з масиву реле та транзисторів. Це забезпечує сталий крок, точність та довговічність системи.
Комплектація
Підсилювач
Кабель живлення
Адаптер 6.3 – 3.5 мм
Пульт ДК
Документація