Виробники
Категорії
На странице:
Сортировать по:
Aiwa AMU-120BTBK
Aiwa AMU-120BTBK - Підсилювач з Bluetooth/USB/SD, Чудовий звук та функціональність Основні характеристики 120 Вт RMS з BLUETOOTH та програвачем USB/SD-MP3. Підходить для всіх типів приміщень. Передня панель з анодованого алюмінію (матове оздоблення Hairline). Цифровий поворотний алюмінієвий контролер для керування гучністю/високими частотами/басами/балансом із цифровою індикацією. Біла світлодіодна смуга навколишнього світла (типу 3D PRISM) під дисплеєм на передній панелі. Кнопка керування LOUDNESS для п..
19699 грн.
Denon CEOL RCD-N12 Black
Мережевий CD-ресивер Denon CEOL RCD-N12 Багато варіантів прослуховування в одному компактному компоненті RCD-N12 від Denon чудово вписується в обмежений простір і має безліч вбудованих можливостей для прослуховування музики. Об'єднайте цей мініатюрний ресивер з парою поличних колонок, і, можливо, це все, що вам знадобиться. Слухаєте музику на компакт-дисках? Вбудований програвач дисків допоможе вам. Бажаєте насолоджуватися плейлистами на Spotify®, TIDAL або Amazon Music? Технологія HEOS від Denon запропонує зручну платформу для потокового..
33150 грн.
Denon DRA-900H Black
Мережевий стереоресивер Denon DRA-900H Потужний стереозвук поєднаний із сучасними аудіо- та відеопідключеннями У цьому стереоресивері Denon знайдеться щось для кожного – наприклад, відтворення аудіо високої роздільної здатності з флешки USB, входи HDMI для підключення різних аудіо- та відеокомпонентів, а також фоновхід для любителів вінілових платівок. А завдяки вбудованій стрімінговій платформі HEOS ви можете досліджувати джерела потокової музики, щоб заново відкрити для себе старі улюблені композиції або заглибитися в нові жанри. По..
42900 грн.
..
42900 грн.
Marantz PM7000 N Black
Сетевой стерео-усилитель со встроенным HEOS PM7000N первый интегрированный усилитель Hi-Fi класса с поддержкой стриминга и встроенной технологией HEOS. Модель, наделенная таким широким функционалом, наверняка заинтересует и любителей современных цифровых компонентов и предпочитающих аналоговую музыку. PM7000N построен на высококачественных дискретных элементах HDAM от Marantz, с тороидальным трансформатором и высокоскоростным блоком питания. Усилитель наделен четырьмя аналоговыми входами и одним выходом, а так же входом Phono MM для подкл..
73320 грн.
Micromega AS 400 WhiFl
AS-400 обладает всеми функциональными возможностями от модели IA-400. AS-400 оснащен новым полностью обновленным модулем AirStream. Были переработаны четыре основные детали: источник питания, главный тактовый генератор, цифроаналоговый преобразователь и аналоговый выход. AS-400 — 400-ваттный (при сопротивлении 4 Ом) усилитель с тремя линейными входами, ММ-фонокорректором и возможностью работы в режиме пред или выделенного усилителя. Оба усилительных блока оснащены каскадами Нурех класса D (по одному на канал), получающими энергию от блока пит..
170730 грн.
Yamaha R-N1000A Black
Яскравим прикладом симбіозу найсвіжіших технологічних рішень та класичного підходу як у схемотехніці, так і в дизайні є нова модель ресивера Yamaha R-N1000A. Об'єднавши в одному корпусі інтегрований підсилювач на дискретних елементах, тюнер FM-діапазону та мультимедійний мережевий програвач, що підтримує фірмову технологію побудови мультирум-систем MusicCast, компанія Yamaha запропонувала практично ідеальний компонент навколо якого можна будувати сучасну музичну систему. Ресивер Yamaha R-N1000A обладнаний цифровими та оптичними входами, а також м..
71200 грн.
Yamaha R-N800A Black
Яскравим прикладом симбіозу найсвіжіших технологічних рішень та класичного підходу як у схемотехніці, так і в дизайні, може стати стереофонічний ресивер Yamaha R-N800A. Об'єднавши в одному корпусі інтегрований підсилювач на дискретних елементах, тюнер FM-діапазону та мультимедійний мережевий програвач, що підтримує фірмову технологію побудови мультирум-систем MusicCast, компанія Yamaha запропонувала практично ідеальний компонент навколо якого можна будувати сучасну музичну систему. Yamaha R-N800A - перший мережевий приймач Hi-Fi з технологією..
47840 грн.

© Інтернет-магазин First-Line - офіційний дилер Hi-Fi & Hi-End аудіо та відео систем